Działka na sprzedaż

Drzeżewo Lipno
OFERTA NR: 5912246
69 000 zł

Specyfikacja

CENA
69 000 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Drzeżewo Lipno
POWIERZCHNIA
3075 m2
PIĘTRO
0
ILOŚĆ POKOI
0
WPROWADZONO
2021-04-22
CENA ZA M2
22.44 zł

Opis nieruchomości

PROPONUJEMY DO SPRZEDAŻY DZIAŁKĘ ROLNO-SIEDLISKOWĄ POŁOŻONĄ W MIEJSCOWOŚCI DRZEŻEWO - LIPNO, GMINA GŁÓWCZYCE O POWIERZCHNI 3075 m2., w odległości ok.100 m od najbliższych zabudowań i 50 m od czystej rzeki Łupawa.

Drzeżewo jest oddalone od Morza Bałtyckiego w prostej linii około 15 kilometrów. Na rzece Łupawie istnieje szlak kajakowy, który prowadzi przez jezioro Gardno lub Łebsko, do Smołdzina oraz Łeby i oczywiście do morza. Atrakcją szlaku jest możliwość zorganizowania całodniowej wyprawy kajakowej do Słowińskiego Parku Narodowego i podziwiania panoramy wybrzeża Bałtyku ze szczytów ruchomych wydm. Rzeka Łupawa biegnie przez obszar województwa pomorskiego, od źródła w okolicach jeziora Jasień w Parku Krajobrazowym Dolina Słupi, przez wzgórza morenowe porośnięte gęstymi lasami w górnym i środkowym odcinku oraz nizinę nadmorską, gdzie wpada do jeziora Gardno w Słowińskim Parku Narodowym.

MEDIA: Wydano warunki przyłącza do sieci elektroenergetycznej.

Dojazd do działki drogą gminną utwardzoną.

Dla przedmiotowej działki nie została wydana DECYZJA O WARUNKACH ZABUDOWY. Dla danego terenu nie ma planu zagospodarowania przestrzennego.

Działka numer 84/7 – pow. 3075 m kw. – 69.000 PLN

Wynagrodzenie dla biura ponosi strona Kupująca.

IDEALNA OFERTA DLA OSÓB ceniących sobie ciszę i spokój, nieskażoną przyrodę, las, wycieczki piesze i rowerowe.

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami:

728 202 030 – Marta Patyna
503 901 101 – Adrianna Iwanicka
728 111 007 – Przemysław Pryzwan

799 799 313 – Marta Rutkowska
www.gryfnieruchomosci.pl

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.


Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA