Działka na sprzedaż

Słupsk
OFERTA NR: 5823908
125 000 zł

Specyfikacja

CENA
125 000 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Słupsk
POWIERZCHNIA
999 m2
ILOŚĆ POKOI
0
WPROWADZONO
2020-12-30
CENA ZA M2
125.13 zł

Opis nieruchomości

NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA położona przy ul. LEGIONÓW POLSKICH w SŁUPSKU !

Dzielnica Mieszkaniowa Zachód należy do najszybciej rozwijających się w mieście.

DODATKOWE INFORMACJE: koszt podłączenia mediów (woda +kanaliza) - 17 000 zł, dojazd do działki drogą utwardzoną miejską, wyłożoną płytami betonowymi, w planach przewiduje się pełną infrastrukturę, przyłącza do wody i kanalizacji miejskiej, energię elektryczną, drogi dojazdowe. Obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą.

DECYZJA O WARUNKACH ZABUDOWY:
Wysokość zabudowy - maksymalnie 2 kondygnacje nadziemne w przypadku zastosowania dachu płaskiego lub 1 kondygnacja z poddaszem w przypadku dachu stromego oraz maksymalnie jedna kondygnacja podziemna.

Forma dachu - dachy strome kształtowane jako dwuspadowe symetryczne lub wielospadowe o nachyleniach od 25o. do 50o. a w przypadku dachu mansardowego od 25o do 75o.
Procentowy udział powierzchni wolnej od zabudowy w stosunku do powierzchni działki - 50% w tym 20% powierzchni biologicznie czynnej.

CENA DZIAŁKI:
2/37 - 999m2 - 125 000 PLN
Wynagrodzenie prowizyjne dla biura pokrywa strona kupująca!

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami:
728 111 007 - Przemek
728 202 030 - Marta
www.gryfnieruchomosci.pl

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.


Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA