Zadzwoń: 728 20 20 30, 728 111 007, 503 901 101 Napisz: biuro@gryfnieruchomosci.pl
Prezentujemy Państwu nową inwestycję Villa Adria w centrum Kobylnicy!
Jest to osiedle mieszkań z ogrodem lub balkonem, które będzie idealnym miejscem dla osób poszukującym wytchnienia od zgiełku miasta a tym samym chcących pozostać w bliskości dostępu do sklepów, przedszkola, szkoły, przystanków autobusowych, poczty, parku oraz wszelkich usług.
Budynek został zaprojektowany z dbałością o najmniejszy szczegół. Kolorystyka w odcieniach bieli, szarości oraz połączenie drewna nadaje nowoczesnego oraz eleganckiego stylu. Istnieje możliwość dostosowania mieszkania do własnych potrzeb.
Jakie są zalety inwestycji?
- doskonała lokalizacja – w najbliższej okolicy: szkoły, sklepy, przystanki autobusowe, poczta, park, plac zabaw
- osobne wejście do każdego z mieszkań,
- miejsce parkingowe przed wejściem do budynku w cenie
- nowoczesny i elegancki styl budynków,
- mieszkanie z ogrodem lub balkonem,
- cicha i spokojna dzielnica,
- bezpieczeństwo klientów – sprzedaż oparta o bezpieczny rachunek powierniczy,
Mieszkania przekazane będzie w standardzie deweloperskim:
- tynki maszynowe gipsowe
- jastrych cementowy
- stolarka okienna trzyszybowa PCV,
- schody betonowe na piętro
- parapety zewnętrze i wewnętrzne
- taras z kostki brukowej
- instalacja elektryczna,
- instalacja wodno-kanalizacyjna,
- instalacja gazowa
ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ MIESZKAŃ!
Oferta dotyczy mieszkań usytuowanych na piętrze budynku. Ich powierzchnia to 65,88 m2 bądź 66,46 m2. Do każdego z nich przynależy strych o powierzchni 35 m2 już po odliczeniu skosów, który można zaadaptować wedle własnego uznania. Lokale wyposażone są również w duże balkony (ok. 9 m2).
TERMIN REALIZACJI INWESTYCJI:
V etap – październik 2021
VI etap – październik 2021
CENA: 249 000 / 252 000 zł
Kupujący nie ponosi kosztów obsługi biura!
Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami:
728 111 007 – Przemek
503 901 101 – Adrianna
728 202 030 – Marta
www.gryfnieruchomosci.pl
Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.
Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.
Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie