Lokal na sprzedaż

Kobylnica
OFERTA NR: 5634961
1 450 000 zł

Specyfikacja

CENA
1 450 000 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Kobylnica
POWIERZCHNIA
500 m2
PIĘTRO
parter
ILOŚĆ POKOI
0
WPROWADZONO
2020-03-16
CENA ZA M2
2900.00 zł

Opis nieruchomości

Do sprzedaży nieruchomość w pod słupskiej Kobylnicy, na którą składa się zabudowana budynkiem usługowo- handlowym działka o pow. 500m2 oraz niezabudowana działka (plac) o pow. 1000m2, na którym jest prowadzona działalność handlowa - sprzedaż części samochodowych, nowych i używanych.
Działka zabudowana budynkiem usługowym przylega do placu i komunikacja do niej odbywa się przez plac. Teren całego obiektu jest ogrodzony i zamykany bramą.

Położenie działki przy głównej drodze prowadzącej do Poznania, daje ogromny potencjał dla przepływu potencjalnych klientów.

 

Magazyny mają wysokość ok. 6 m, całość zabudowana pułkami do tej wysokości. Pomieszczenia biurowe mają wysokość około 3 m.

Biura ogrzewanie miejskie. Woda również z sieci miejskiej.


Cały teren jest ogrodzony, na posesji całość terenu powierzchnia beton utwardzony.

 

Dla kogo jest oferta? Dla osób, które chciałyby prowadzić działalność usługowo-handlową (działalność nieuciążliwa) wymagającą dużego placu (można go zabudować halą, magazynem, warsztatem, studiem, itp.).


CENA NIERUCHOMOŚCI: 1 450 000 PLN BRUTTO do negocjacji.
OFERTA ZWOLNIONA Z PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!!!


Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami:
728 111 007 - Przemek
728 202 030 - Marta
503 901 101- Joanna
666463638- Krystian
www.gryfnieruchomosci.pl

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji. Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

 


Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA