Lokal na sprzedaż

Dębnica Kaszubska
OFERTA NR: 5614120
150 000 zł

Specyfikacja

CENA
150 000 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Dębnica Kaszubska
POWIERZCHNIA
57 m2
PIĘTRO
wysoki parter
ILOŚĆ POKOI
1
WPROWADZONO
2020-02-19
CENA ZA M2
2631.58 zł

Opis nieruchomości

NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE LOKAL USŁUGOWY o powierzchni 57m2 w miejscowości DĘBNICA KASZUBSKA położonego na wysokim parterze w budynku. W skład lokalu wchodzi: pomieszczenie główne, mniejsze pomieszczenie mogące pełnić funkcję kuchenną, WC, piwnicy, części wspólnej podwórka oraz budynku gospodarczego (doskonały do wykorzystania jako magazyn) znajdującego się za proponowaną nieruchomością.

Lokal jest po generalnym remoncie. Nowe instalacje: elektryczna i wodno-kanalizacyjna. Ogrzewanie własne – piec na węgiel, koks, drewno. Stolarka okienna PCV. Lokal z bezpośrednim wejściem z ulicy – duże witryny.Budynek po remoncie dachu. Lokal położony przy głównym ciągu komunikacyjnym o dużym natężeniu ruchu samochodowego, trasa Słupsk - Bytów.

CENA: 150 000 PLN do negocjacji

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami:
728 202 030 - Marta
728 111 007 - Przemek


www.gryfnieruchomosci.pl

 

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.
Koszty pośrednictwa sprzedaży nieruchomości pokrywa strona kupująca.
Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.


Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA