Działka na sprzedaż

Smołdzino
OFERTA NR: 5597564
119 000 zł

Specyfikacja

CENA
119 000 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Smołdzino
POWIERZCHNIA
980 m2
ILOŚĆ POKOI
0
WPROWADZONO
2020-02-11
CENA ZA M2
121.43 zł

Opis nieruchomości

NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA o powierzchni 980 m2, położona w miejscowości SMOŁDZINO w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego ! Smołdzino położone jest w Słowińskim Parku Narodowym, pomiędzy jeziorami Gardno i Łebsko w odległości około 3 km od morza i plaży o nieskazitelnie czystym piasku. Miejscowość zachwyca wspaniałą przyrodą. Tylko tutaj można podziwiać morze, jeziora, rzeki, góry i niziny oraz unikatowe w skali Europy tzw. ruchome wydmy, które tworzą malowniczy krajobraz. Słabo zaludniony teren pozwala cieszyć się czystym powietrzem i wyjątkową ciszą. Przebywając w miejscowości Smołdzino nie można oprzeć się również wyjątkowemu Skansenowi w Klukach. Przepiękne, szerokie, czyste plaże przyciągają tu turystów spragnionych ciszy i spokoju z całej Polski.

 

DODATKOWE INFORMACJE: kształt działki nieregularny, dojazd do działki drogą gminną; położenie działki w bliskim sąsiedztwie lasu zapewni doskonały wypoczynek potencjalnym wczasowiczom; działka ogrodzona z gotowym projektem na budowe domu wolnostojącego, jednorodzinnego.

Media: woda, energia elektryczna, kanalizacja przy granicy działki, działka położona jest na terenie istniejącej zabudowy letniskowej, ustala się więc funkcję mieszkaniowo-letniskową

 

CENA DZIAŁKI: 515 - 980 m2 - 119 000 PLN

 

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami:
728 202 030 - Marta
www.gryfnieruchomosci.pl
Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.


Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA