Działka na sprzedaż

Radusz
OFERTA NR: 5302038
117 000 zł

Specyfikacja

CENA
117 000 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Radusz
POWIERZCHNIA
3900 m2
ILOŚĆ POKOI
0
WPROWADZONO
2019-08-28
CENA ZA M2
30.00 zł

Opis nieruchomości

NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA o powierzchni 3900 m2 w miejscowości RADUSZ (GMINA KOŁCZYGŁOWY) na południowych obrzeżach Parku Krajobrazowego Dolina Słupi!!!

Działka położona w odległości 19,7 km od miasta Bytów, w miejscowości Radusz. Dobra komunikacja, z jednej strony działki droga asfaltowa, z drugiej piękna kamienista droga prowadząca do Parku. Istnieje możliwość podziału działki na np. 3 x 1300 m. Poza Parkiem, który znajduje się 100 m od działki, do jezior Kaszubskich oraz rzeki 2 km, do morza tylko 30 km. Ukształtowanie terenu: wyżynny i malowniczy. Oferta idealna jest dla osób ceniących sobie ciszę, spokój oraz walory przyrody z dala od miejskiego zgiełku.

POWIERZCHNIA DZIAŁKI: 3900 m2
DODATKOWE INFORMACJE: teren płaski, woda, kanalizacja, oraz prąd doprowadzone do działki działki. 

W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, biblioteka, restauracja, kawiarnia, boisko, apteka, przychodnia, szpital, przystanek autobusowy, supermarket, posterunek policji, bankomat, stacja benzynowa, kościół, poczta, bank, park, plac zabaw.

STUDIUM UWARUNKOWAŃ: tereny istniejącej zabudowy mieszkaniowej.

Numer działki 134
CENA: 117 000 PLN

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami:
728 111 007 - Przemek
728 202 030 - Marta

www.gryfnieruchomosci.pl

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.


Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA