Działka na sprzedaż

Smołdziński Las
OFERTA NR: 5297878
150 000 zł

Specyfikacja

CENA
150 000 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Smołdziński Las
POWIERZCHNIA
3000 m2
ILOŚĆ POKOI
0
WPROWADZONO
2019-08-21
CENA ZA M2
50.00 zł

Opis nieruchomości

PROPONUJEMY DO SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWĄ składającą się z 2 DZIAŁEK ROLNYCH, niezabudowane o powierzchni 3003 m kw. oraz położone w miejscowości Przybynin (GMINA SMOŁDZINO).

 

ATUTEM TEJ OFERTY jest położenie nieruchomości na obszarze Słowińskiego Parku Narodowego oraz czterech jezior z widokiem na WYDMY CZOŁPIŃSKIE.

 

W obowiązującym aktualnie studium uwarunkowań – działka położona jest na terenie użytków rolnych chronionych (poza Słowińskim Parkiem Narodowym) i w obszarze narażonym na zalanie wodą stuletnią.

Teren płaski, bez uzbrojenia, w kształcie prostokąta. Dojazd do działki drogą utwardzoną (udział w drodze).

 

NIERUCHOMOŚĆ GODNA POLECENIA DLA OSÓB KTÓRE CENIĄ SOBIE bezpośredni kontakt z niesamowitą przyrodą, niezapomniane widoki i krajobrazy, zakosztowanie odpoczynku podczas wycieczek pieszych i rowerowych lub spływów kajakowych LUB MOGĄ PRZEZNACZYĆ NIERUCHOMOŚĆ POD WYNAJEM DLA TURYSTÓW!!!

 

Działka numer 55/68 – pow. 3003 m kw. – 150 150 PLN

Działka numer 55/70 – pow. 3000 m kw. – 150 000 PLN

 

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami:
728 202 030 - Marta
728 111 007 – Przemek

www.gryfnieruchomosci.pl

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.


Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA