Działka na sprzedaż

Wierzbięcino
OFERTA NR: 5211616
98 000 zł

Specyfikacja

CENA
98 000 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Wierzbięcino
POWIERZCHNIA
1400 m2
ILOŚĆ POKOI
0
WPROWADZONO
2019-06-25
CENA ZA M2
70.00 zł

Opis nieruchomości

NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA o powierzchni 1400m2 w miejscowości WIERZBIĘCINO !
 

Działka położona blisko miasta Słupsk. Oferta idealna jest dla osób ceniących sobie ciszę, spokój oraz walory przyrody z dala od miejskiego zgiełku.

 

POWIERZCHNIA DZIAŁKI: 1400m2

DODATKOWE INFORMACJE: działka położona przy drodze asfaltowej, teren płaski, brak ogrodzenia, media (woda) w działce, (kanaliza, prąd) przy drodze. Na działce postawiona jest ława fundamentowa, wraz ze ścianami fundamentowymi. W środku domu została rozprowadzona kanalizacja (110 mm) i zasypana do łazienek i do kuchni. Wyjście kanalizacji jest wyprowadzone poza ściany fundamentowe domu. W ścianie fundamentowej został zrobiony przecisk na wprowadzenie kabla elektrycznego. Cały dom jest przygotowany do zalania pierwszego tzw chudego betonu. Piasek jest zagęszczony. Wszystkie ściany są zaizolowane podwójnie dyspebitem od wewnątrz jak i z zewnątrz. Dysponujemy projektem domu.
Numer działki 96/26

Materiały wykorzystane w zabudowie:
- Ława fundamentowa beton b25 wraz ze zbrojeniem
- Ściany fundamentowe są na głębokości 1,1 m w głąb ziemi. 
- Pierwsze trzy warstwy są z bloczka betonowego tradycyjnego, ostatnie cztery warstwy są wykonane z bloczka fundamentowego z keramzytu (ma on właściwości przeciwwilgociowe, nie wymaga docieplenia, czy izolacji)

 

CENA: 98 000 PLN 

 

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami:
728 111 007 - Przemek
728 202 030 - Marta
503 901 101 - Agnieszka

www.gryfnieruchomosci.pl

 

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

 


 

Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA