Działka na sprzedaż

Przewłoka
OFERTA NR: 5182572
227 840 zł

Specyfikacja

CENA
227 840 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Przewłoka
POWIERZCHNIA
712 m2
ILOŚĆ POKOI
0
WPROWADZONO
2019-05-14
CENA ZA M2
320.00 zł

Opis nieruchomości

Atrakcyjnie zlokalizowana DZIAŁKA BUDOWLANA położona w cichej i spokojnej części osiedlowej, turystycznego nadmorskiego miasta Ustka (Przewłoka).

Działka znajduje się na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Zgodnie z ustaleniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego działka położona na tym terenie przeznaczona jest pod zabudowę jednorodzinną o niskiej intensywności, zabudowa jednorodzinna o charakterze rezydencjonalnym, zabudowa mieszkaniowo-usługowa o charakterze pensjonatowym, zabudowa letniskowa, zabudowa mieszkaniowo-usługowa o charakterze specjalnym, skojarzona z rehabilitacją i ochroną zdrowia, obiekty i urządzenia obsługi rekreacji i turystyki, obiekty usług ochrony zdrowia, zieleń parkowa ogólnodostępna, otwarte urządzenia sportowe z zielenią towarzyszącą. Teren nie jest ogrodzony.

Infrastruktura techniczna- woda, kanalizacja z sieci wodociągowej i sanitarnej, zaopatrzenie w gaz z sieci gazowej, prąd z sieci elektroenergetycznej, zaopatrzenie w energię cieplną z indywidualnych kotłowni lub ewentualnie z sieci ciepłowniczej. Przyłącza do uzbrojenia znajdują się w drodze.Teren płaski w kształcie prostokąta. Brak ogrodzenia.

Lokalizacja: Atrakcyjnie turystycznie miejscowość nadmorska jest ogromnym atutem tej nieruchomości.Idealna propozycja jako inwestycja!!!
Działki położone są w odległości 800 m od MORZA.

Działka nr 43/21 powierzchnia 712 m kw. – 227 840 PLN

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami:
728 202 030 - Marta
728 111 007 – Przemek
503 901 101 - Agnieszka
www.gryfnieruchomosci.pl

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA