Działka na sprzedaż

Smołdzino
OFERTA NR: 5101269
326 729 zł

Specyfikacja

CENA
326 729 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Smołdzino
POWIERZCHNIA
7969 m2
ILOŚĆ POKOI
0
WPROWADZONO
2019-02-07
CENA ZA M2
41.00 zł

Opis nieruchomości

NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA o powierzchni 7969m2, położona w miejscowości SMOŁDZINO w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego!

Smołdzino położone jest w Słowińskim Parku Narodowym, pomiędzy jeziorami Gardno i Łebsko w odległości około 3 km od morza i plaży o nieskazitelnie czystym piasku. Miejscowość zachwyca wspaniałą przyrodą. Tylko tutaj można podziwiać morze, jeziora, rzeki, góry i niziny oraz unikatowe w skali Europy tzw. ruchome wydmy, które tworzą malowniczy krajobraz. Słabo zaludniony teren pozwala cieszyć się czystym powietrzem i wyjątkową ciszą. Przebywając w miejscowości Smołdzino nie można oprzeć się również wyjątkowemu Skansenowi w Klukach. Przepiękne, szerokie, czyste plaże przyciągają tu turystów spragnionych ciszy i spokoju z całej Polski.


DODATKOWE INFORMACJE: działka położona jest w obszarze projektowanego rozwoju osiedleńczego, media (w drodze)

CENA DZIAŁKI:
406/13 – 7969m2 – 326 729 PLN

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami:
728 202 030 - Marta

728 111 007 - Przemek
www.gryfnieruchomosci.pl

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.


Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA