Działka na sprzedaż

Smołdzino
OFERTA NR: 5006495
55 000 zł

Specyfikacja

CENA
55 000 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Smołdzino
POWIERZCHNIA
500 m2
ILOŚĆ POKOI
0
WPROWADZONO
2018-10-08
CENA ZA M2
110.00 zł

Opis nieruchomości

NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA o powierzchni 500m2, położona w miejscowości SMOŁDZINO w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego !
 

Smołdzino położone jest w Słowińskim Parku Narodowym, pomiędzy jeziorami Gardno i Łebsko w odległości około 3 km od morza i plaży o nieskazitelnie czystym piasku. Miejscowość zachwyca wspaniałą przyrodą. Tylko tutaj można podziwiać morze, jeziora, rzeki, góry i niziny oraz unikatowe w skali Europy tzw. ruchome wydmy, które tworzą malowniczy krajobraz. Słabo zaludniony teren pozwala cieszyć się czystym powietrzem i wyjątkową ciszą. Przebywając w miejscowości Smołdzino nie można oprzeć się również wyjątkowemu Skansenowi w Klukach. Przepiękne, szerokie, czyste plaże przyciągają tu turystów spragnionych ciszy i spokoju z całej Polski.


DODATKOWE INFORMACJE: działka zabudowane dwoma domkami letniskowymi, kształt działek regularny, zbliżony do prostokąta; dojazd do działki prywatną drogą wewnętrzną utwardzoną (udział 1/13) ; położenie działki w bliskim sąsiedztwie lasu zapewni doskonały wypoczynek potencjalnym wczasowiczom; media: woda, energia elektryczna przy granicy działki, kanalizacja doprowadzona do działki; działka położona jest na terenie istniejącej zabudowy letniskowej, ustala się więc funkcję mieszkaniowo-letniskową

CENA DZIAŁKI:
377/6 – 500m2 – 55 000 PLN

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami:
728 111 007 - Przemek
728 202 030 - Marta
www.gryfnieruchomosci.pl

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.


Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA