Lokal na sprzedaż

Słupsk
OFERTA NR: 4987891
380 000 zł

Specyfikacja

CENA
380 000 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Słupsk
POWIERZCHNIA
282 m2
PIĘTRO
0
ILOŚĆ POKOI
0
WPROWADZONO
2018-09-18
CENA ZA M2
1347.52 zł

Opis nieruchomości

NA SPRZEDAŻ BUDYNEK SOCJALNO-BIUROWY o powierzchni 282m2 posadowiony na działce o powierzchni 386m2 w ścisłym centrum miasta przy ul. WOJSKA POLSKIEGO w Słupsku !

 

Nieruchomość bardzo atrakcyjna z racji jej położenia przy głównym ciągu komunikacyjnym miasta Słupska o dużym natężeniu ruchu zarówno pieszego jak i samochodowego. Bliskie sąsiedztwo galerii handlowej, słupskiego Ratusza i Placu Zwycięstwa generuje duży przepływ potencjalnych klientów i oferuje dostępność licznych miejsc parkingowych. W sąsiedztwie liczne oddziały banków, sklepy, kawiarnie.

 

POWIERZCHNIA DZIAŁKI: 386m2 
POWIERZCHNIA UŻYTKOWA BUDYNKU: 282m2

DODATKOWE INFORMACJE: na działce znajduje się nieruchomość gruntowa (budynek dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony) o powierzchni 283m2, grunt z prawem użytkowania wieczystego

 

CENA: 380 000 PLN
Wynagrodzenie prowizyjne pokrywa strona kupująca!

 

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami:

728 111 007 - Przemek

728 202 030 - Marta

www.gryfnieruchomosci.pl

 

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.
 Koszty pośrednictwa sprzedaży nieruchomości pokrywa strona kupująca. 

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

 

 

 

 


Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA