Działka na sprzedaż

Bierkowo
OFERTA NR: 4808653
399 000 zł

Specyfikacja

CENA
399 000 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Bierkowo
POWIERZCHNIA
10000 m2
ILOŚĆ POKOI
0
WPROWADZONO
2018-03-20
CENA ZA M2
39.90 zł

Opis nieruchomości

PROPONUJEMY DO SPRZEDAŻY NIEZABUDOWANĄ NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWĄ o powierzchni 1ha położoną w miejscowości BIERKOWO w odległości 2 km od miejscowości SŁUPSK.
W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego działka położona jest w strefie urbanizowanej U1, w obszarze istniejącej zabudowy i projektowanej zabudowy o wiodącej funkcji mieszkaniowo –usługowej. Teren płaski, nieogradzony.
MEDIA: woda, kanalizacja przy granicy działki. Działka położona jest przy głównej drodze asfaltowej.
Działka przeznaczona jest pod zabudowę produkcyjno – usługową na której dopuszcza się prowadzenie działalności gospodarczej, w tym: produkcja, składy, bazy, magazyny, usługi.

CENA: 399 000 PLN

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.


Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.


Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA