Mieszkanie na sprzedaż

Ustka
OFERTA NR: 4758603
899 000 zł

Specyfikacja

CENA
899 000 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Ustka
POWIERZCHNIA
168 m2
PIĘTRO
parter
ILOŚĆ POKOI
7
WPROWADZONO
2018-01-30
CENA ZA M2
5351.19 zł

Opis nieruchomości

PROPONUJEMY DO SPRZEDAŻY DWA LOKALE MIESZKALNE położone w nadmorskiej VILLI w bliskiej odległości od morza Bałtyckiego w nadmorskiej miejscowości USTKA przy ul. Żeromskiego. LOKAL MIESZKALNY na PARTERZE o powierzchni 131,55 m kw. Składa się z korytarza, kuchni, spiżarni, łazienki z WC i 5 pokoi. LOKAL MIESZKALNY na PIERWSZYM piętrze o powierzchni 36,86 m kw. Składa się z przedpokoju, kuchni, korytarza, pomieszczenia gospodarczego, łazienki z WC oraz 2 pokoi. 2 PIWNICE o powierzchni 60,19 m kw. oraz 28,24 m kw., które można ZAADOPTOWAĆ NA LOKALE MIESZKALNE. LOKALE WYMAGAJĄ REMONTU!!! 

CENA: 899.000 PLN

ATUTEM TEJ OFERTY JEST TO, że NIERUCHOMOŚĆ położona jest w kurorcie z najlepszą piaszczystą plażą w Polsce, czystym powietrzem o leczniczych właściwościach i malowniczym kameralnym charakterem. Regularnie zdobywa laury tygodnika Polityka na najlepszy kurort wybrzeża w kraju. Inwestycja w nieruchomość nad morzem, w Ustce to pewna inwestycja. Ulokowane w ten sposób pieniądze z upływem czasu zdecydowanie zyskują na wartości. Ceny nieruchomości w nadmorskich miejscowościach stale rosną. Atrakcyjnie położonych gruntów jest coraz mniej. Proponowana nieruchomość może być doskonałą lokatą kapitału, stanowić zabezpieczenie finansowe.

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.
Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.??
Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.?? Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.


Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA