Dom na sprzedaż

Dąbki
OFERTA NR: 153869
1 200 000 zł

Specyfikacja

CENA
1 200 000 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Dąbki
POWIERZCHNIA
270 m2
ILOŚĆ POKOI
0
WPROWADZONO
2017-07-13
CENA ZA M2
4444.44 zł

Opis nieruchomości

PROPONUJEMY DO SPRZEDAŻY DOM WOLNO STOJĄCY Z CZĘŚCIĄ USŁUGOWĄ położony w nadmorskiej miejscowości DĄBKI (województwo zachodniopomorskie) o powierzchni całkowitej 270 m kw., posadowiony na działce o powierzchni 364 m kw., w odległości 400 m od morza Bałtyckiego oraz w odległości 100 m od jezioro Bukowo, słynne z uprawiania sportów wodnych takich jak windsurfing czy kitesurfing i jedynie 6 km do Królewskiego Miasta DARŁOWO oferującego m. in. wycieczki promem na Bornholm czy wędkarstwo morskie.

W skład nieruchomości wchodzi:
PARTER (część usługowa): o powierzchni 100 m kw. podzielona na DWA LOKALE (obecnie prowadzone są działalności gospodarcze).
PIĘTRO: część mieszkalna
Stolarka okienna PCV. Nowe drzwi zewnętrzne. Ogrzewanie gazowe.
 
ATUTEM TEJ OFERTY JEST TO, że NIERUCHOMOŚĆ położona w pierwszej lini zabudowy w kurorcie z najlepszą piaszczystą plażą w Polsce, czystym powietrzem o leczniczych właściwościach i malowniczym kameralnym charakterem. Miejscowość DĄBKI w 2007 roku osiągnęły stan prawny UZDROWISKA.
 
Inwestycja w nieruchomość nad morzem, to pewna inwestycja. Ulokowane w ten sposób pieniądze z upływem czasu zdecydowanie zyskują na wartości.
Ceny nieruchomości w nadmorskich miejscowościach stale rosną. Atrakcyjnie położonych gruntów jest coraz mniej. Proponowana nieruchomość może być doskonałą lokatą kapitału, stanowić zabezpieczenie finansowe.

CENA: 1.200 000 PLN

Więcej zdjęć na stronie: www.gryfnieruchomosci.pl


Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.
Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.??
Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

 

Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA