Działka na sprzedaż

Niestkowo
OFERTA NR: 152261
86 880 zł

Specyfikacja

CENA
86 880 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Niestkowo
POWIERZCHNIA
1448 m2
ILOŚĆ POKOI
0
WPROWADZONO
2017-03-02
CENA ZA M2
60.00 zł

Opis nieruchomości

PROPONUJEMY DO SPRZEDAŻY DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ położoną w miejscowości NIESTKOWO, w odległości 5 km od nadmorskiej miejscowości USTKA, 14 km od miejscowości SŁUPSK o powierzchni 1448 m kw.

 

Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, działka ma przeznaczenie (symbol planu 1.1MN/U) - TEREN ZABUDOWY MIESZKANIOWEJ JEDNORODZINNEJ Z towarzyszącą zabudową usługową nieuciążliwą (30%). Działka w kształcie prostokąta  Dojazd drogą asfaltową gminną.

MEDIA: przy granicy działki (w drodze).

 

Działki znajdują się w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, w kompleksie działek przeznaczonych pod osiedle domów jednorodzinnych.

 

Przez wieś przebiega atrakcyjny szlak rowerowy i turystyczny. Organizowane są spływy kajakowe. Ze względu na malownicze położenie we wsi funkcjonuje kilka gospodarstw agroturystycznych, które zapraszają gości nie tylko w sezonie letnim, ale także i zimą.  Popularnością wśród wędkarzy z całej Polski cieszą się połowy troci na Słupi. We wsi funkcjonuje świetlica gminna i sklep spożywczy. 

 

CENA: 86.880 PLN / działka nr 27/1

 

OFERTA PRZEZNACZONA JEST DLA OSÓB CENIĄCYCH SOBIE CISZĘ, SPOKÓJ ORAZ WALORY PRZYRODY Z DALA OD MIEJSKIEGO ZGIEŁKU!!! LUB PRZEZNACZYĆ NIERUCHOMOŚĆ POD CELE AGROTURYSTYCZNE.

 

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.
Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.


Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA