Dom na sprzedaż

Swołowo
OFERTA NR: 142135
499 000 zł

Specyfikacja

CENA
499 000 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Swołowo
POWIERZCHNIA
18700 m2
BALKON
brak
ILOŚĆ POKOI
0
WPROWADZONO
2016-04-28
CENA ZA M2
26.68 zł

Opis nieruchomości

PROPONUJEMY DO SPRZEDAŻY GOSPODARSYWO ROLNE z ZABUDOWANIAMI, posadowione na działce o powierzchni 1,8780 HA,  położone w miejscowości SWOŁOWO, przy trasie Słupsk – Darłowo, z zachowanymi elementami średniowiecznych form zabudowy, m.in. niwa siedliskowa na planie owalnicy, przebieg dróg, zabudowa i zagospodarowanie przestrzeni.

Jest to jedna z najciekawszych historycznie wsi na Pomorzu
, uznana za Europejską Wieś Dziedzictwa Kulturowego i stolicę "Kraina w Kratę". Znajdują się tu zachowane obiekty budownictwa szkieletowego (ryglowego) z początków XIX wieku, typowego dla bogatych pomorskich zagród chłopskich.
 
W skład nieruchomości wchodzi:
  • DOM WOLNO STOJĄCY składający się z: TRZECH pokoi, łazienki z WC, kuchnia z jadalnią oraz przedpokój. PODDASZE NIEUŻYTKOWE do WŁASNEJ ARANŻACJI.
  • BUDYNKI GOSPODARCZE. 
Miejscowość Swołowo, to bardzo interesujące miejsce, szczególnie dla mieszczuchów. Charakterystyczne domostwa, zachowany pierwotny, owalnicowy układ wsi z położonym w jej środku stawem, główna droga wyłożona kostką pamiętającą jeszcze przedwojenne czasy... ładnie tu i ciekawie, a jednocześnie blisko z Ustki (ok. 17 km), ale też Jarosławca, Darłowa czy Rowów. Swołowo to dobra propozycja, gdy nad morzem pogoda niezbyt dopisuje i naszym wczasom towarzyszy deszcz i chłód.
 
LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI i bogata przyroda stwarzają znakomite możliwości wypoczynku i rekreacji. Atutem jest czyste środowisko naturalne, ciekawa szata roślinna i liczna, dziko żyjąca zwierzyna.
NIERUCHOMOŚĆ MOŻNA PRZEZNACZYĆ NA CELE AGROTURYSTYCZNE.
Idealne miejsce do prowadzenia domu weselnego.
 
CENA: 499.000,-PLN DO NEGOCJACJI!!!
 
Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.
Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.


Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA