Lokal na sprzedaż

Słupsk
OFERTA NR: 140976
550 000 zł

Specyfikacja

CENA
550 000 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Słupsk
POWIERZCHNIA
42 m2
PIĘTRO
parter
ILOŚĆ POKOI
0
WPROWADZONO
2016-04-21
CENA ZA M2
13095.24 zł

Opis nieruchomości

PROPONUJEMY DO SPRZEDAŻY ATRAKCYJNY LOKAL USŁUGOWY Z NAJEMCĄ położony na PARTERZE w ŚCISŁYM CENTRUM SŁUPSKA o powierzchni 42 m kw.
 
LOKAL położony przy głównym ciągu komunikacyjnym miasta Słupska o dużym natężeniu ruchu zarówno pieszego jak i samochodowego. Bliskie sąsiedztwo galerii handlowej, słupskiego Ratusza i Placu Zwycięstwa generuje duży przepływ potencjalnych klientów i oferuje dostępność licznych miejsc parkingowych.

W sąsiedztwie liczne oddziały banków, sklepy, kawiarnie.
 
Lokal z bezpośrednim wejściem z ulicy - duże witryny.
 
Lokal składa się z sali sprzedaży, zaplecze, przedsionek oraz WC. Lokal z dużymi witrynami. Ogrzewanie I ciepła woda z sieci miejskiej. Stolarka okienna w lokalu PCV.
 
CENA: 550.000,-PLN
 
Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.
Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.


Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA