Działka na sprzedaż

Smołdziński Las
OFERTA NR: 140816
899 000 zł

Specyfikacja

CENA
899 000 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Smołdziński Las
POWIERZCHNIA
20300 m2
ILOŚĆ POKOI
0
WPROWADZONO
2016-04-12
CENA ZA M2
44.29 zł

Opis nieruchomości

ATRAKCYJNA DZIAŁKA ROLNA Z MOŻLIWOŚCIĄ PRZEKSZTAŁCENIA NA DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ położona w miejscowości SMOŁDZIŃSKI LAS w województwie pomorskim o powierzchni 2,03 ha.

Teren płaski. Brak ogrodzenia. Dojazd do działki drogą uwardzoną.
 
Smołdziński Las położony jest w Słowińskim Parku Narodowym, pomiędzy jeziorami Gardno i Łebsko w odległości około 3 km od morza i plaży o nieskazitelnie czystym piasku. Miejscowość zachwyca wspaniałą przyrodą. Tylko tutaj można podziwiać morze, jeziora, rzeki, góry i niziny oraz unikatowe w skali Europy tzw. ruchome wydmy, które tworzą malowniczy krajobraz. Słabo zaludniony teren pozwala cieszyć się czystym powietrzem i wyjątkową ciszą. O turystycznej atrakcyjności miejscowości stanowi położenie na jej obszarze Słowińskiego Parku Narodowego oraz czterech jezior: Gardno, Łebsko, Dołgie Wielkie oraz Dołgie Małe. Przebywając w miejscowości Smołdzino nie można oprzeć się również wyjątkowemu Skansenowi w Klukach. Przepiękne, szerokie, czyste plaże przyciągają tu turystów spragnionych ciszy i spokoju z całej Polski.
 
IDEALNA OFERTA DLA OSÓB ceniących sobie ciszę!!! oraz chcących prowadzić działalność hotelowo - turystyczną.
 
CENA: 899.000,-PLN
 
Zapraszamy DO OGLĄDANIA!!!
Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.
Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.


Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA