Działka na sprzedaż

Dębnica Kaszubska
OFERTA NR: 139692
65 000 zł

Specyfikacja

CENA
65 000 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Dębnica Kaszubska
POWIERZCHNIA
997 m2
ILOŚĆ POKOI
0
WPROWADZONO
2016-02-02
CENA ZA M2
65.20 zł

Opis nieruchomości

PROPONUJEMY DO SPRZEDAŻY DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ położoną w odległości 12 km od Słupska, na nowo powstającym osiedlu usytułowaną w otulinie lasu na wzgórzu z pieknym widokiem na całą miejscowość o powierzchni 997 m kw.,
to znakomita propozycja dla osób które cenią ciszę i spokój!!!
 
Działka posiada dostęp do drogi gminnej, sieci sanitarno-kanalizacyjnej jak i wodociągowej z przyłączem w drodze. Energia elektryczna na działce. Warunki zabudowy i zagospodarowania terenu przewidują realizację zabudowy mieszkalnej jednorodzinnej.
Dębnica Kaszubska jest znakomicie skomunikowana ze Słupskiem. Dysponuje zapleczem oświatowym, zdrowotnym i sportowym, jak również szerokim wyborem sklepów, zakładów fryzjerskich i kosmetycznych.
 
CENA: 65 000 PLN
 
Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.
Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.


Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA